Kolory tkanin lnianych

TALJA to kameralna pracownia krawiecka znajdująca się w Szczecinie, w której szyjemy tylko z tkanin lnianych. Wykorzystujemy lny najwyższej jakości, zmiękczane i przyjemne dla ciała. Wszystkie nasze tkaniny charakteryzują się szlachetnym składem : len 100% bez żadnych domieszek. Kolorystyka jest u nas zmienna, w zależności od sezonu i zapotrzebowania. Aktualnie dysponujemy poniższymi kolorami tkanin :

kolorystyka lnów TALJA

Właściwości tkanin lnianych 

Gramatury lnów odzieżowych, z których szyjemy sukienki, koszule i spódnice mają gramatury 130 – 170 g/m2. Są to gramatury, które sprawdzają się fantastycznie pod postaciami wiosenno letnich ubrań bez dodatkowych warstw. W okresie jesienno- zimowym kreacje z naszych lnów nosimy w zestawach z cieplejszymi rajstopami oraz halkami, i w takim towarzystwie sprawdzą się one również bardzo dobrze. Wszystkie gramatury lnów znajdziesz bezpośrednio przy wyborze konkretnego koloru danego produktu.

Tkaniny lniane przez nas stosowane są delikatne ( lecz wytrzymałe ) , lekkie i oddychające. Absolutnie nie gryzą oraz nie są sztywne, a z każdym kolejnym praniem stają się jeszcze bardziej miękkie i plastyczne. Do tego, jak już wspominaliśmy – są przyjemnie zmiękczane , a ten fakt z pewnością doceni Twoja skóra.

Ponadto wszystkie nasze lny spełniają wymogi standardów OEKO- TEX Standard 100 opracowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Postępu i Rozwoju w Zakresie Ekologii Wyrobów Włókienniczych Oeko – TEX, co oznacza, że zostały przebadane i nie zawierają środków szkodliwych zarówno dla człowieka jak i środowiska.

Tworzymy dla Ciebie z najlepszej jakości surowców, dbamy o najmniejszy detal i jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na : kontakt@talja.pl

 

0