Kolory tkanin lnianych

Lny jednolite

TALJA to kameralna pracownia krawiecka znajdująca się w Szczecinie, w której szyjemy tylko z tkanin lnianych. Wykorzystujemy lny najwyższej jakości, zmiękczane i przyjemne dla ciała. Wszystkie nasze tkaniny charakteryzują się szlachetnym składem : len 100% bez żadnych domieszek. Kolorystyka jest u nas zmienna, w zależności od sezonu i zapotrzebowania. Aktualnie dysponujemy poniższymi kolorami tkanin :

www.talja.pl lniane sukienki

 

 

Lny we wzory

Oprócz lnów jednolitych w naszej ofercie posiadamy aktualnie dwa wzory na lnach : FLOWER POWER oraz SECRET GARDEN. Wzory zostały nadrukowane metodą cyfrową, a ich ilość jest limitowana. Ze wszystkich powyższych lnów uszyjemy dla Ciebie każdy z dostępnych w pracowni fasonów : sukienek, spódnic oraz bluzek. Więcej o naszych lnach we wzory przeczytasz tutaj. Poniżej przykładowe realizacje z naszych kwiecistych lnów:

Właściwości tkanin lnianych 

Gramatury lnów odzieżowych, z których szyjemy sukienki, koszule i spódnice mają gramatury 130 – 175 g/m2. Są to gramatury, które sprawdzają się fantastycznie pod postaciami wiosenno letnich kreacji. Jeżeli mowa o sukienkach na ramiączkach ( ogólnie sukienkach bez rękawków ) oraz topach -tu najpiękniej prezentują się lny do gramatury 150g/m2 włącznie. Kreacje z nich uszyte pozostaną maksymalnie zwiewne, idealnie na największe nawet upały. Wszystkie gramatury lnów znajdziesz bezpośrednie przy wyborze konkretnego koloru danego produktu.

Tkaniny lniane przez nas stosowane są delikatne ( lecz wytrzymałe ) , lekkie i oddychające. Absolutnie nie gryzą oraz nie są sztywne, a z każdym kolejnym praniem stają się jeszcze bardziej miękkie i plastyczne. Do tego, jak już wspominaliśmy – są przyjemnie zmiękczane , a ten fakt z pewnością doceni Twoja skóra.

Ponadto wszystkie nasze lny spełniają wymogi standardów OEKO- TEX Standard 100 opracowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Postępu i Rozwoju w Zakresie Ekologii Wyrobów Włókienniczych Oeko – TEX, co oznacza, że zostały przebadane i nie zawierają środków szkodliwych zarówno dla człowieka jak i środowiska.

Tworzymy dla Ciebie z najlepszej jakości surowców, dbamy o najmniejszy detal i jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na : kontakt@talja.pl