talja lniana pracownia

Witaj!

 

Nazywam się Natalia Iwańska i jestem głową, ręką i sercem pracowni TALJA. Prowadzę kameralną pracownię w Szczecinie, która powstała z miłości do krawiectwa najwyższej jakości oraz tkanin naturalnych, głównie lnu.

Uwielbiam tworzyć dla kobiet ubrania, które podkreślają ich wrodzone piękno. Kreacje, które tworzę inspirowane są naturą w połączeniu z romantycznym i dziewczęcym akcentem. Stawiam duży nacisk na wykończenia szytej odzieży oraz detale, które niekiedy prostym, minimalistycznym ubraniom potrafią dodać nietuzinkowy charakter.

W naszym sklepie tworzymy sukienki, spódnice i koszule zdecydowanie różnorodne w kwestii krojów. Znajdziesz tu minimalistyczne, kroje klasyczne; znajdziesz dziewczęce zamaszyste luźniejsze sukienki z urokliwymi falbankami, a także sukienki w klimacie vintage dla miłośniczek mnogości detali i oblekanych lnem guziczków. Lny, z których szyjemy ( a poczytać o nich więcej możesz tutaj ) dostępne są w ponad 20 barwach i wzorach. Tak ! To oznacza, że każdy model w naszej pracowni możesz mieć w aż 20 kolorach , czyż to nie wspaniałe?

Wszystkie lny produkowane są w Polsce. Wszystkie mają uszlachetniające wykończenie zwane zmiękczaniem. Dzięki niemu nasze lny są cudownie miękkie, a wraz z każdym kolejnym praniem miękną jeszcze bardziej.

Zdecydowaną większość naszych kreacji szyjemy dopiero po złożeniu zamówienia. Dlatego czas na oczekiwanie zamówionej sukienki/ spódnicy zajmuje nam 5-10 dni roboczych i jest to uzależnione od aktualnego terminu obłożenia pracowni.

talja lniana sukienka

Część produktów, którą mamy już uszytą i gotową do wysyłki znajdziesz w dziale Dostępne w 48h. Produkty z tego działu wysyłamy do 48h od otrzymania płatności.

Szyjemy z wielką dbałością o najmniejszy detal. Chcemy, by kreacja którą u nas zamówisz była dopieszczona w każdym szczególe, byś czuła się w niej wyjątkowo. Wiedz, że stworzyły ją bowiem ręce i maszyny pracujące w Polsce, które zarówno jakość swoich produktów jak i zadowolenie swoich klientek stawiają na pierwszym miejscu.

Pracownia mieści się w Szczecinie, na os. Książąt Pomorskich. Zachęcamy do odwiedzin, gdzie można podotykać wszelakiej maści tkanin lnianych i obejrzeć/ pomierzyć dostępne modele sukienek. 

Jeśli masz do nas pytania, napisz proszę na kontakt@talja.pl.